Strona główna » Chirurgia dziecięca

Chirurgia dziecięca Wrocław

MACIEJ KRZESZEWSKI
lek. med. chirurg dziecięcy Wrocław

Specjalista chirurgii dziecięcej z Wrocławia. Doświadczony chirurg dziecięcy od 20 lat pracujący na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im.T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu. Każdy mały pacjent to szczególny pacjent. Wymaga indywidualnego podejścia i cierpliwości. Doktor Krzeszewski to lekarz pełen pozytywnej energii, który sprawia, że dzieci pod jego opieką czują się bezpiecznie.
Nie wystarczy być profesjonalistą, lecz sympatycznym profesjonalistą.

Chirurg dziecięcy Wrocław jest osobą, która potrafi rozmawiać z małymi pacjentami. Dzięki temu operacje prywatne dzieci nie kojarzą im się ze strasznymi przeżyciami. Mają one zapewnione maksimum uwagi, co sprawia, że takie zabiegi jak leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci udaje się wykonać szybko i bez niepotrzebnego stresu.

Chirurgia dziecięca Wrocław – zakres usług

 • porady i operacje z zakresu chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej
 • zabiegi chirurgii jednego dnia:
  • operacje przepukliny pachwinowej, operacje wodniaków jąder i powrózka nasiennego, wnętrostwa i operacje stulejki.
  • laparoskopowa operacja żylaków powrózka nasiennego.
  • usuwanie ganglionów, rozległych znamion barwnikowych, wyrośli przedusznych, palcozrostów, torbieli środkowych i bocznych szyi, wyrośli chrzęstno-kostnych, przepukliny kresy białej, pępkowe, guzki podskórne z szybką diagnostyką histopatologiczną.
 • zabiegi w znieczuleniu miejscowym:
  • usuwanie znamion, guzków, kaszaków, wrastających paznokci plus pełna i szybka diagnostyka histopatologiczna.
 • konsultacje specjalistyczne z zakresu chirurgii noworodka, dzieci małych i młodzieży
 • zakładanie i zdejmowanie opatrunków gipsowych
 • pełna i szybka diagnostyka RTG (czas oczekiwania na zdjęcie 1h)
 • zmiany opatrunków, cewników, usuwanie szwów skórnych, szycie drobnych ran skórnych,zaopatrywanie urazów, diagnostyka chorób chirurgicznych wieku dziecięcego.
 • wykonywanie badań USG w diagnostyce chorób chirurgicznych- wodniaki jader, wnętrostwo, bóle brzucha, guzki podskórne, torbiele jajników, gangliony.

Chirurgia dziecięca Wrocław w SkyMed Wrocław to gwarancja bezstresowego leczenia u dzieci. Przykładamy dużą wagę do odpowiedniej opieki nad małymi pacjentami. Staramy się, żeby zarówno wizyty jak i zabiegi chirurgiczne przebiegały w miłej atmosferze.

W SkyMed Wrocław, specjalizujemy się w leczeniu mało inwazyjnym przepuklin pachwinowych, wodniaków jąder i powrózka nasiennego oraz wnętrostwa u dzieci. Operacje przeprowadzamy w trybie jednodniowym, bezbólowo i atraumatycznie dla dzieci. Wkrótce po zabiegu dzieci mogą pić a nawet jeść.
Operujemy dzieci z obszaru całej Polski jak również z poza granic naszego kraju. Tryb jednodniowy (minimalna inwazyjność oraz specjalny rodzaj znieczulenia ogólnego) pozwalają na bezpieczne odbycie podróży powrotnej. W razie potrzeby zapewniamy pełną obsługę hotelową (nie jest wliczona w cenę zabiegu).

„Chirurgia jednego dnia” to sposób leczenia zabiegowego (operacyjnego), którego celem jest wykonanie u pacjenta zabiegu chirurgicznego w jak najkrótszym czasie, skondensowanym, zazwyczaj do jednej doby.

Chirurgia dziecięca Wrocław – postaw na sprawdzonego specjalistę w Centrum Zdrowia SkyMed

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług z zakresu chirurgii dziecięcej.