Strona główna » Stomatologia

STOMATOLOGIA WROCŁAW – stomatolog, dentysta

Profilaktyka i leczenie stomatologiczne to podstawa pięknego i zdrowego uśmiechu. Systematyczne badanie i przeglądy stomatologiczne powinny odbywać się już od najmłodszych lat. Celem takich wizyt jest systematyczna kontrola uzębienia, stanu przyzębia, ocena zgryzu, stanu całej jamy ustnej. Systematyczne kontrole u dzieci mają też na celu przyzwyczajanie dziecka do wizyt u stomatologa oraz naukę dbania o higienę jamy ustnej od najmłodszych lat. Dzięki wizytom profilaktycznym jesteśmy w stanie oszczędzić sobie powikłań związanych z nieleczoną próchnicą.

W SkyMed Stomatologia Wrocław oferujemy zarówno leczenie profilaktyczne (scaling, piaskowanie, fluoryzację, lakowanie bruzd), jak i pełną pomoc przy poważniejszych problemach stomatologicznych: leczenie próchnicy, odbudowa uszkodzonych zębów, leczenia kanałowe, uzupełnienie braków w uzębieniu, ekstrakcje zębów (w tym operacje usunięcia ósemek), zabiegi rekonstrukcyjne i implantologiczne oraz leczenie chorób przyzębia zarówno zachowawcze jak i chirurgiczne. To tylko niektóre problemy, z jakimi są w stanie poradzić sobie nasi doświadczeni stomatolodzy. Ponadto, w SkyMed Stomatologia Wrocław oferujemy również usługi z zakresu stomatologii estetycznej, jak usuwanie przebarwień, a także wybielanie i estetyka protetyczna (zakładanie licówek kompozytowych i ceramicznych).

W SkyMed Stomatologia Wrocław prowadzimy również leczenie ortodontyczne (leczenie wad zgryzu).

Jako profesjonalny gabinet stomatologiczny obejmujący kompleksowe leczenie chorób zębów i jamy ustnej ,dziąseł oraz przyzębia, na pierwszej wizycie wykonujemy zdjęcie cyfrowe RTG(pantomograficzne) lub tomografię CBCT (tomografia stomatologiczna), co pozwala na pełną ocenę stanu uzębienia pacjenta i optymalne zaplanowanie leczenia.

W razie potrzeby, realizujemy także badania laboratoryjne, które nierzadko mogą przyczynić się do wyjaśnienia niektórych chorób jamy ustnej.

Wszystkie zabiegi w SkyMed Stomatologia Wrocław przeprowadzane są bezboleśnie przez wykwalifikowanych specjalistów,którzy gwarantują najwyższy standard oferowanych usług.

W SkyMed Stomatologia Wrocław przeprowadzamy również zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym u dzieci które nie współpracują z lekarzem stomatologiem.

Pracując z użyciem profesjonalnego sprzętu najlepszej jakości zapewniamy higieniczne komfortowe warunki w trakcie każdego zabiegu jak również indywidualne podejście do każdego pacjenta bez względu na wiek czy problem z jakim do nas przychodzi.

Fachowa pomoc i przyjemna atmosfera to sztandarowe założenia SkyMed Stomatologia Wrocław.

Zakres usług stomatologicznych – SkyMed Wrocław

 • profilaktyka stomatologiczna – zabezpieczenie zdrowych zębów (m.in. piaskowanie, scaling – oczyszczanie zębów z kamienia nazębnego, lakowanie bruzd, fluoryzacja)
 • stomatologia zachowawcza – bezbolesne leczenie próchnicy zębów, ubytków, rekonstrukcja złamanych zębów, odbudowa
 • endodoncja (leczenie kanałowe) – tradycyjne i pod mikroskopem
 • gabinet Skymed wyposażony jest w specjalistyczny mikroskop zabiegowy firmy KAPS
 • protetyka – uzupełnienia brakujących lub bardzo zniszczonych zębów
 • stomatologia estetyczna – wybielanie i usuwanie przebarwień, licówki kompozytowe
 • stomatologia dziecięca – zapraszamy na wizytę adaptacyjną
 • wykonujemy badania laboratoryjne w korzystnych cenach oraz w krótkim czasie

Wyposażenie Centrum Zdrowia – Stomatologia SkyMed Wrocław

Centrum Zdrowia SkyMed Wrocław wyposażone jest w nowoczesny sprzęt stomatologiczny: CBCT(TK)- tomograf stomatologiczny, pantomogram(zdjęcia cyfrowe pantomograficzne-panorama), radiowizjografia stomatologiczna cyfrowa, mikroskop stomatologiczny, aparat do odwirowywania czynników wzrostu PRF, CPRF, wysokiej klasy USG Aloka F31( pomocny w diagnostyce schorzeń ślinianek i węzłów chłonnych szyi i głowy, najbardziej efektywne piaskarki do piaskowania zębów, aparat do zdrowego wybielania zębów, fotele stomatologiczne A-Dec500/400 , które zapewniają komfort wizyty.
Usługi stomatologiczne w Skymed Stomatologia Wrocław oferowane są w korzystnych i przystępnych cenach. W zależności od potrzeb pacjenta, usługi są wyceniane indywidualnie.

SkyMed Centrum zdrowia Wrocław to:

 • Kompetentna, ambitna i stale zwiększająca swoje kwalifikacje kadra
 • Miła atmosfera
 • Konkretna i uczciwa wycena kosztów leczenia
 • Lokalizacja w centrum Wrocławia 
 • Przyjazne wnętrza
 • Nowoczesny sprzęt m.in. Tomograf CBCT, RTG, Mikroskop KAPS, Separator komórkowy MEDIFUGE