Endodoncja Wrocław – leczenie kanałowe Wrocław

Leczenie kanałowe w dużym uproszczeniu jest zabiegiem polegającym na usunięciu martwych i zainfekowanych tkanek z kanału zęba, dokładnym przepłukaniu kanału płynami dezynfekcyjnymi, szczelnym wypełnieniu kanałów oraz szczelnej i trwałej odbudowie zęba. 

Doświadczeni fachowcy SkyMed, wysokiej klasy sprzęt oraz jakość użytych materiałów sprawiają, że zabieg jest całkowicie bezpieczny. 

Precyzja naszych lekarzy oraz zaawansowany mikroskop zabiegowy pozwala na znalezienie wielu niewidocznych gołym okiem szczegółów, co umożliwia znacznie szybsze oraz dokładniejsze leczenie kanałowe, w tym również eliminowanie powikłań po poprzednim leczeniu kanałowym, takich jak niedopełnione kanały, pozostawione narzędzia. Leczenie zęba ze zmianami okołoszczytowymi pod mikroskopem w większości przypadków powoduje wycofanie się zmiany a tym samym eliminuje konieczność wykonania zabiegu resekcji szczytu korzenia zęba. Koferdam pozwala na izolację zęba, chroniąc go przed środowiskiem jamy ustnej, jak również chroni pacjenta przed zaaspirowaniem narzędzia lub płynu dezynfekcyjnego, wykorzystywanych do leczenia.    

Narzędzia maszynowe pozwalają nam na dokładne opracowanie kanału, który następnie wypełniamy rozgrzaną gutaperką, co daje nam możliwość wypełnienia nawet najwęższych i najbardziej zakrzywionych kanałów.

Zastosowanie najnowszych, światowych metod leczenia, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych i przewidywalnych wyników leczenia co zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych Pacjentów. 

Endodoncja Wrocław – postaw na najlepsze ze SkyMed Centrum Zdrowia Wrocław!