Stomatologia dziecięca Wrocław

Leczenie stomatologiczne dzieci – SkyMed Centrum Zdrowia Wrocław

Centrum Zdrowia SkyMed Wrocław dba również o zdrowie jamy ustnej najmłodszych pacjentów, ponieważ zęby mleczne również wymagają kontroli stomatologicznej. Najlepiej z małym pacjentem przyjść na pierwszą wizytę, gdy tylko pojawi się pierwszy ząbek. Otrzymają Państwo informacje dotyczące higieny jamy ustnej dziecka, profilaktyki stomatologicznej, zaleceń dietetycznych oraz terminarz wizyt kontrolnych dziecka.
W sytuacji kiedy dziecko ma już ząbki, ale nie było jeszcze u dentysty – zapraszamy na wizytę adaptacyjną, podczas której mały pacjent w spokojnej i przyjaznej atmosferze poznaje lekarza, gabinet stomatologiczny oraz narzędzia, jakimi posługuje się dentysta. Dzieci na wizytach adaptacyjnych uczą się współpracy z lekarzem. Każda procedura jest dokładnie objaśniana zarówno pacjentowi jak i rodzicom.  Poświęcony czas procentuje w przypadku konieczności leczenia próchnicy, wszystko po to aby nasz mały pacjent nie był zestresowany. Dzięki wizytom profilaktycznym zaoszczędzą Państwo na leczeniu powikłań związanych z nieleczoną próchnicą. Ważne jest, aby pierwsza wizyta nie była koniecznością związaną np. z odczuwanym już bólem zęba maluszka czy ostrym stanem zapalnym tkanek przyległych.
W trudniejszych przypadkach, u dzieci, które nie współpracują z lekarzem stomatologiem przeprowadzamy również  kompleksowe, bezbolesne i bezpieczne zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, z udziałem anestezjologa.

Leczenie stomatologiczne dzieci we Wrocławiu? Wybierz najlepsze i postaw na SkyMed Centrum Zdrowia Wrocław!