Oops...
Slider with alias wybielanie zebow not found.

Wybielanie zębów Wrocław

Profesjonalne preparaty wybielające zawierają nadtlenek wodoru (substancja wybielająca). Pasta wybielająca nie przyniesie jednak takich efektów, jakie można osiągnąć podczas wybielania w gabinecie stomatologicznym za pomocą metod, które oferuje stomatologia estetyczna. Pasty mogą rozjaśnić zęby o jeden odcień. Wybielanie profesjonalnym preparatem o 3 – 8 odcieni.

Warto zatem przeprowadzić wybielanie zębów z pomocą prawdziwych fachowców. Wówczas efekty nie tylko będą bardziej widoczne, ale także utrzymają się przez dłuższy czas. Wybielanie zębów poza zapewnieniem im lepszego wyglądu, sprawi także, że staną się one po prostu zdrowsze.

Wybielanie zębów to zabieg, który jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale i bezbolesny. Pacjenci wyjdą z gabinetu stomatologicznego zadowoleni, z szerokim uśmiechem na twarzy – dzięki wybielaniu zębów każdy może poczuć się atrakcyjnie. Długi czas utrzymywania się efektów zabiegu sprawia, że nawet przez parę lat lat można cieszyć się zdrowymi i o wiele bielszymi zębami. Nasi stomatolodzy pracują na nowoczesnych sprzętach i najlepszych produktach – w połączeniu z doświadczeniem naszych ekspertów, efekty wybielania zębów są zawsze zachwycające!

Zakres usług:

  • wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym za pomocą metod, które oferuje stomatologia estetyczna to inwestycja, a efekt utrzymany zostaje przez następne 2 lub 3 lata
  • osiągnij rezultat białych zębów o 7-8 odcieni w niecałe 1,5 godziny

 

  • twoje zęby będą bielsze i zdrowsze
  • lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna
  • zabieg jest bezbolesny

Stosujemy system do wybielania zębów i naprawy szkliwa firmy PrevDent. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej – 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent  przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

W ciągu ok. 1,5 godziny Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak mogą wyglądać Twoje zęby po wybielaniu, zobacz zdjęcia przed i po na stronie http://zdrowabiel.pl/galeria/